Nacházíte se:

Defekace.cz » Náměty a připomínky » traveni

Poradna

Tato poradna poskytuje prostor pro Vaši vzájemnou výměnu informací a zkušeností a na dotazy k nám lékařům, týkající se chronických (dlouhodobých) problémů s vyprazdňováním. Tématem poradny nejsou náhle vzniklé (akutní) obtíže a problémy týkající se dětí, které nelze efektivně řešit jinak, než návštěvou lékaře.

Vzhledem k narůstajícímu počtu obdobných dotazů jsou některé odpovědi již zpracovány souhrnněji a zařazeny do sekce Nejčastější dotazy. Vaše nápady a názory ohledně webu samotného rádi uvítáme v sekci Náměty a připomínky.

traveni

Nový příspěvek
*core_text.captcha
Vygenerovat nový obrázek

Blanka, 28. července 2009

EMULIPS přispívá ke snížení vzniku žlučníkových kamenů,přispívá ke snížení rizika vzniku chorob srdce a cév,podporuje zažívání,odlehčuje trávicímu traktu,pomáhá tělo chránit před volnými radikály.Díky němu už žádné potíže se zažíváním,s kilogramy navíc,s vysokým tlakem a cholesterolem.Cena je 375 kč až na 100dní pište si na Blanka83@email.cz. Reg.č.03-000585

MUDr. Vítězslav Ducháč, 22. ledna 2008

Hanka: Každý obvodní lékař Vám to vysvětlí a vyšetření odešle. Jedná se o zcela běžné vyšetření.

Hanka, 15. ledna 2008

MUDr. Vítězslav Ducháč: a muzu se jeste zeptat jak takove vysetreni probiha a kde?Jsem z Prahy.dekuju Hanka

MUDr. Vítězslav Ducháč, 3. ledna 2008

Hanka: Každé vychýlení z normálu je určitý signál, kterým nám organizmus sděluje, že se něco děje, a tak si myslím, že je vhodné jej řešit. Spíše dříve než později. Ve vašem případě bych si nejdříve nechal vyšetřit žlučník.

Hanka, 29. prosince 2007

dobry den mam problem a nevim kam jej spravne zaradit.Kdyz snim typy potravin jako vejce, majoneza, kys.zeli, sal.okurka atd. mam skoro do hodiny prujem s krecemi v brise a pote se mi stolice ihned upravi-je to jednorazova reakce. Posledni dobou se navic skoro po kazdem jidle bud nadymam ci jak se rika kruci mi v zaludku nebo me obcas poboliva bricho a skoro mi pripada jak se mi potrava v brise travi.V drivejsi dobe jsem nemela pravidelnou stravu, ale chtela bych si zeptat zda je vhodne tento problem resit a co to muze znamenat???dekuji za odpoved H.