Nacházíte se:

Defekace.cz » Radíme si » asik vytlaceny konecnik

Poradna

Tato poradna poskytuje prostor pro Vaši vzájemnou výměnu informací a zkušeností a na dotazy k nám lékařům, týkající se chronických (dlouhodobých) problémů s vyprazdňováním. Tématem poradny nejsou náhle vzniklé (akutní) obtíže a problémy týkající se dětí, které nelze efektivně řešit jinak, než návštěvou lékaře.

Vzhledem k narůstajícímu počtu obdobných dotazů jsou některé odpovědi již zpracovány souhrnněji a zařazeny do sekce Nejčastější dotazy. Vaše nápady a názory ohledně webu samotného rádi uvítáme v sekci Náměty a připomínky.

asik vytlaceny konecnik

Nový příspěvek
*core_text.captcha
Vygenerovat nový obrázek

hana.hyblova@post.cz, 9. září 2016

Dobrý den, můj 83letý tatínek si lehce vytlačil konečník. Trpí na zácpu, není ukázněný a jí velké množství čokolády a "stavících" jídel. Co je možné nyní udělat. Tatínek má Parkinsonovu chorobu.

Lucas, 26. července 2012

Dobry den, mel bych dotaz ohledne maleho problemu. Dnes kdyz jsem prisel z prace tak pri sprchovani jsem nasel takovou jako by boulicku u konecniku.(mel jsem to uz vicekrat ale ted je to nejak vetsi) a vzdy se to samo zpravilo. Ale ted me hlavne zajima jestli neni mozne ze bych treba pri vykonavani potreby mohl vytlacit cely konecnik? Kamos me s tim strasil a ted se bojim jit na zachod:D