Nacházíte se:

Defekace.cz » Radíme si » nemohu vyměšovat, jsem ležící pacient

Poradna

Tato poradna poskytuje prostor pro Vaši vzájemnou výměnu informací a zkušeností a na dotazy k nám lékařům, týkající se chronických (dlouhodobých) problémů s vyprazdňováním. Tématem poradny nejsou náhle vzniklé (akutní) obtíže a problémy týkající se dětí, které nelze efektivně řešit jinak, než návštěvou lékaře.

Vzhledem k narůstajícímu počtu obdobných dotazů jsou některé odpovědi již zpracovány souhrnněji a zařazeny do sekce Nejčastější dotazy. Vaše nápady a názory ohledně webu samotného rádi uvítáme v sekci Náměty a připomínky.

nemohu vyměšovat, jsem ležící pacient

Nový příspěvek
*core_text.captcha
Vygenerovat nový obrázek

CaseymIx, 8. října 2017

Some people, especially those running on busy daily schedules tend to use the pills to help maintain weight since they can not afford to follow all the diet programs. This is not advised. It is recommended that one seek advice from a professional in this field before using the pills. This can save one from many dangers associated with the misuse.

The diet pills should always be taken whole. Some people tend to divide the pills to serve a longer period of time. This is not advised and can lead to ineffectiveness. If it is required that one takes a complete tablet, it means that a certain amount of the ingredients are required to achieve the desired goal. It is also recommended that one does not crush the pill and dissolve it in beverages. Chemicals found in beverages have the potential of neutralizing the desired nutrients in the pill thereby leading to ineffectiveness. The best way to take the tablets is swallowing them whole with a glass of water.

The diet pills speed up the metabolic processes. This is the key factor that leads to the burning of all the fats in the body. This means that one passes out lots of urine, which subsequently leads to dehydration. It is imperative that the user take lots of water round the clock. This will help curb dehydration, which can lead to health problems. In addition to that, water offers the required medium for the function of the nutrients and elimination of the fats.

When buying the review of diet pills, it is imperative that one gets the most recommended dose. People tend to compromise the quality and effectiveness of the tablets due to the variation in cost. The low priced pills depict poor quality, which means their effectiveness is not reliable. Some have also been found to cause health problems. The dose should also be taken as recommended. Over dose will not speed up the process but rather lead to complication. This will increase risk of side effects. If the taking of the pill is forgotten, do not take more to compensate for the lost time.

The diet plan enclosed with the diet pills has also to be followed. According to the requirements, the termination of the diet must be done even with no results. This means your body is irresponsive.

AngeloLix, 1. října 2017

As you will inevitably learn on your path to losing weight, effective weight loss is not only about watching what you eat, but much more about changing your lifestyle. This means changing your habits and how you approach your day-to-day life. Read this information to help you throughout the process.

Renata, 27. května 2016

JCa: Dobry den,prosim,vyzkousejte Zajecickou horkou.Pouzivam ji pro syna,ktery je ,jiz,8smy rok,ve vigilnim koma.Je uzasna!Ja sama ji pouzivam,po ukrutnych zkusenostech,s hemoroidy,bez ni,bych to nezvladla.Hodne sil,Vam preji.Renata.

Renata, 27. května 2016

Jca: Dobry den,narazila jsem na Vas prispevek,az nyni.Mam syna,ve vigilnim koma a bohuzel,lezi jiz 8smy rok,tim padem mu ochably svaly a na vymesovani pouzivam,s uspechem,Zajecickou horkou.Skuste ji,je uzasna!Jinak,nekdy i manualne.Snad jsem Vam,alespon trochu,poradila.Renata.

MUDr. Vítězslav Ducháč, 22. března 2014

JCA: neumím vám odpovědět, nemám osobní zkušenost. Z dlouhodobého hlediska bych byl spíše skeptický. Jako vhodnou indikaci bych viděl zklidnění při akutních stavech. Jak jsem se právě dočetl, můj názor odpovídá doporučenému použití. Rozhodě se nejedná o dlouhodobé řešení.

JCA, 20. března 2014

MUDr. Vítězslav Ducháč: To nevadí, i tak Vám děkuji. S nedostatkem pohybu je to holt složité.... Ale manuálně se to naštěstí dá vždy vybavit...... Akorát je to nepříjemné. A ještě se chci zeptat, jaký je Váš názor na kryoterapii při hemeroidech? Například tyčinkou Anurex, která se před zavedením nechá zmrazit......

MUDr. Vítězslav Ducháč, 19. března 2014

Jca: Jediným řešením v této situaci jsou klyzmata, v nouzi se dají jednorázově nebo max. krátkodobě i nahradit preparátem Yal, který je rozhodně účinnější a často též bývají indikovány čípky s Bisacodylem.
Obávám se, že jsem Vám neposkytl nic nového.

Jca, 19. března 2014

Prosím alespoň nějakou radu, nyní nemohu jit nikam k lékaři a jen bych chtěl vědět alespon nejaký malý podnět. Díky.

JCa, 1. března 2014

Dobrý den, mam svalovou dystrofii, a ležím na posteli, čekám na nový vozík, stolice se mi normálně posune až do konečníku (ampule), má správnou konzistenci, ale vyprázdnit to nemůžu, denně tak musíme vybavovat stolici manuálně.... Nějaké rady prosím?

Díky.

JCa