Nacházíte se:

Defekace.cz » Radíme si » průjem

Poradna

Tato poradna poskytuje prostor pro Vaši vzájemnou výměnu informací a zkušeností a na dotazy k nám lékařům, týkající se chronických (dlouhodobých) problémů s vyprazdňováním. Tématem poradny nejsou náhle vzniklé (akutní) obtíže a problémy týkající se dětí, které nelze efektivně řešit jinak, než návštěvou lékaře.

Vzhledem k narůstajícímu počtu obdobných dotazů jsou některé odpovědi již zpracovány souhrnněji a zařazeny do sekce Nejčastější dotazy. Vaše nápady a názory ohledně webu samotného rádi uvítáme v sekci Náměty a připomínky.

průjem

Nový příspěvek
*core_text.captcha
Vygenerovat nový obrázek

Saša, 20. října 2017

Hedvika: Ano můžu doporučit. Vhodný v každém věku.

Hedvika, 11. října 2017

Dobrý den, mám průjem a používám enterol. Je to dobrá volba? Doporučili mi ho v lékárně.

Jindra, 24. září 2017

Co tak čtu tak je hodrasec hodně v kurzu, za jak dlouho vám tak zabere, když dojde k problému ?

Adriana, 19. září 2017

My ho s sebou bereme na každou cestu do Egypta, protože bohužel vždycky lapneme srajdu a s hidrasecem máme zatím nejlepší zkušenost.

Marika, 5. září 2017

Hidrasec používá hodně lidí na střevní potíže co tak zjišťuju, každopádně má rychlejší nástup jak enterol, alespoň u mě tomu tak je

Inna, 24. srpna 2017

Mému muži nejvíc zabírá Hidrasec na průjem

Kristýna, 15. srpna 2017

večer jsem si ho vzala a ráno už jsem nemusela běhat na záchod, takže přes noc mi zabral

Gábina, 8. srpna 2017

Kristýna : Za jak dlouho začne účinkovat ?

Kristýna, 23. července 2017

Taky mám dobrou zkušenost s Hidrasecem.. sice jsem nic jiného nezkoušela, ale rozhodně bych neměnila

Lenka, 7. července 2017

Já jsem spokojená s Hidrasecem, protože třeba takový endiaron mi vůbec nepomohl.

Laura, 29. června 2017

ono je to různé a taky záleží jak moc jsou ty zdravotní důvody závažné... ale většinou stačí si vzít prášek a je to v pohodě :)

Anka, 28. června 2017

a je fakt v pohodě? nerada bych kupovala něco zbytečně a bez účinku, ono je to titž vždycky složité sehnat něco co člověk prostě potřebuje a aby to fungovalo..

Lucieee, 27. června 2017

já jsem vyzkoušela enterol.cz a docela mi přijde dobrý, teda zatím mi přišel ze všech co jsem zkoušela nejlepší, tak u něj zůstanu :)

LarryGrels, 19. června 2017

Downloads 0day Scene Club-Music 1990-2017 Private FTP
https://0daymusic.org

Radek, 18. června 2017

já si kupuji na dovolene enterol.cz nikdy mě nezklamal takže do toho jděte... určitě nebudete litovat :)

Anička, 31. května 2017

tak já prostě do něj půjdu a uvidím jestli bude spokojenost, za zkoušku nic nedám, ba naopak získám, jak se říká :D tak snad to bude dobré... četla jsem i recenze a ty jsou dobré

Marika, 30. května 2017

Anička: jo... já ho kupuji, hlavně když jedeme někam na dovolenou nebo na výlety, tak to je pak uplně jiná :D a obzvlášť s dětma je to pak ideální

Anička, 29. května 2017

lidičky prosím vás, kdo z vás má zkušenost tady s tímto lékem? enterol koukala jsem se na internetu a vypadá docela slibně, tak se chci zeptat..

Adéla, 25. května 2017

holky, maminky... co používáte na průjem u dětí? naše děti jim trpí docela často a ráda bych to začala konečně nějak pořádně řešit..

janax, 23. května 2017

Dlouhodobě (více než rok) mám každý den ranní průjmy (defakto sedím na záchodě tak dlouho dokud se střevo víceméně nevyprázdní), stolice velmi řídká a lepkavá (špatně se to splachuje), páchne, nepozoruji žádnou krev nebo hlen + nafukování a křeče během odpoledne a v noci (narušený spánek). Poslední dobou i špatně trávím jídlo (hlavně maso) a vzniká plyn v žaludku (říhání). Přitom jsem nucena jíst většinou vařenou zeleninu, vařené obiloviny (rýže, jáhly, kuskus, polenta), ráno ovoce (banány, strouhané jablko), vařená vejce, omezeně mléčné výrobky (občas tvaroh, lučinu), maso spíš dušené a vařené, brambory, občas luštěniny, mastím velmi umírněně olejem nebo máslem...nestrávím syrovou papriku a česnek...ale spojitost s určitým typem potravy (lepek, mléko) jsem nevypozorovala (včera jsem zkoušela i veroval test na lepek - negativní). Je mi 35 a dost mě to omezuje, nemůžu se normálně najíst, musím si vařit do práce a stejně to nepomáhá. Jsem unavená a na ostatní nepříjemná. Na druhou stranu nijak extrémě nehubnu, takže to nebude nic hrozného. Byla jsem u praktika, udělal výtěr a jaterní testy (výsledek v pořádku), doporučil kolonoskopii. Dlouhodobě užívám pouze euthyrox 50 (zánět štítné žl.) a mám chronicky nateklé sliznice v nose (chirurgické odstranění v minulosti nepomohlo, olynth mi sice pomůže, ale nelze dlouhodobě, takže dýchám ústy), jinak mi nic není. Nemáte prosím někdo radu co by se dalo zkusit, abych mohla normálně fungovat a jíst? Děkuji.