Nacházíte se:

Defekace.cz » Radíme si » krev ve stolici

Poradna

Tato poradna poskytuje prostor pro Vaši vzájemnou výměnu informací a zkušeností a na dotazy k nám lékařům, týkající se chronických (dlouhodobých) problémů s vyprazdňováním. Tématem poradny nejsou náhle vzniklé (akutní) obtíže a problémy týkající se dětí, které nelze efektivně řešit jinak, než návštěvou lékaře.

Vzhledem k narůstajícímu počtu obdobných dotazů jsou některé odpovědi již zpracovány souhrnněji a zařazeny do sekce Nejčastější dotazy. Vaše nápady a názory ohledně webu samotného rádi uvítáme v sekci Náměty a připomínky.

krev ve stolici

Nový příspěvek
*core_text.captcha
Vygenerovat nový obrázek

Radka, 1. března 2017

Bude jaro, začínám uvažovat o odčervení, myslíte že je to ideální čas? :) Díky za doporučení

Lua, 12. ledna 2016

Pejsky raději 4x do roka ;)

Rene, 12. ledna 2016

Michal: Jojo, já odčervuji 2 do roka...a tak i sebe :D :)

Michal, 12. ledna 2016

Romča: wurm ex by se měl brát jako prevence každopádně...to je jako u pejsků, taky se nestačí odčervit jen jednou v životě ..

Romča, 18. prosince 2015

Martin: Já jsem taky zprvu nevěřila, že by něco podobného mohlo být možné, pak jsem ale šla na odběry krve, ze které mi zjistili, že mám v těle taky parazity. Okamžitě jsem nasadila wurm-ex a hned jsem se cítila lépe - měla jsem více energie, lepší náladu, už mě tak často nebolela hlava. Pokud si nejste jisti a nechce se vám jít na odběry, doporučuju wurm-ex třeba jen jako prevenci

Martin, 1. prosince 2015

Lucínka: Tak mamince dejte přečíst pár článků o červech v lidském těle, myslím že ji to přesvědčí a nakonec wurm-ex koupí i pro sebe :-)

Lucínka, 1. prosince 2015

Už jsem o tom říkala mamči a moc se netvářila :D tak nevím jestli to neudělá jakože,"co to je za blbost, to nedostaneš" a pak pod stromkem překvápko :D :D

Martin, 1. prosince 2015

Lucínka: Dají se koupit i různá zvýhodněná balení...záleží na vás, respektive v tomhle případě i na vaší mamince :-) pro více info, mrkněte na stránky od wurm-exu ;)

Lucínka, 1. prosince 2015

Jenom 10 tabletek za tolik peněz? :-O coooo? tak to je marásek..to nevím jestli mi mamča koupí

Martin, 1. prosince 2015

Lucínka: Záleží jaké balení koupíte, nejlevnější je za 490 Kč, kde je 10 tabletek :)

Lucínka, 1. prosince 2015

Martin: Jéé tak to je supr, to asi řeknu mamce, ať mi to koupí pod stromek..Kolik to vůbec stoji pěnízků? A to se jako nestačí jednou odčervit a hotovo?

Martin, 1. prosince 2015

No to jistě můžete. Já osobně ho beru pravidelně, vždy na jaře a na podzim, kdy se odčervuji abych byl čilý a zdravý. Člověk se cítí jako vyměněný :-)

Lucínka, 1. prosince 2015

Martin: Hmmm :( ale mně se na ten odběr opravdu nechce, a můžu ten wurm-ex brát preventivně ikdybych žádné červy neměla?

Martin, 1. prosince 2015

Lucínka: Tak celkově vás vysilují, berou energii a způsobují různá onemocnění. prostě cokoli vám je, tak za tím hledejte červy v těle...samozřejmě to nemusí být vždy díky nim..ale například taková únava a nedostatek energie bývají jednim z příznaků. Jednoduše řečeno...nezabijí vás, ale zdraví pro váš organismus nejsou a kdo ví, co vše vám mohou zapříčinit.

Lucínka, 1. prosince 2015

Martin: Aha :-/ ale já nesnáším odběr krve..to raději kašlu...co mi takový červi mohou udělat? Jako doktor mi nic neříkal, když mi odbírali posledně krev..takže možná že fakt budu čistá :-))

Martin, 1. prosince 2015

No a wurm-ex není na předpis..ten si můžete koupit sama, třeba přes webovky od wurm.exu a jestli vám na to doktor něco předepíše, to fakt nevím..asi česnek :D a nebo nějakou chemii, jak mají ve zvyku

Martin, 1. prosince 2015

Lucínka: Vzhledem k tomu, že přenašeči červů jsou psi, tak skrze nich. Stačí pokud jste se s některým třeba na chvíli mazlila ;)

Lucínka, 1. prosince 2015

Martin: No a co pak...pak mi na to předepíše ten wurm-ex či co? kdybych náhodou byla? a to je začervený jako každý nebo jak se to do mě dostane ? přes jídlo nebo jak?

Martin, 1. prosince 2015

Lucínka: Zajďete si k doktorovi, ten vám řekne více, například pomocí odběru krve :-)

Lucínka, 1. prosince 2015

Heh :D mno tak to mě opravdu nenapadlo. A jak tedy poznám, že jsem začervená? Těžko se tomu chce věřit..fuuuuj